سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

نصب ۲۹۰۰ عدد تجهیزات ترافیکی در معابر ارومیه

نصب ۲۹۰۰ عدد تجهیزات ترافیکی در معابر ارومیه

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 19 شهریور,1399/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  بهنام بشارت افزود: از آغاز سال جاری تاکنون ۲۹۰۰ عدد تجهیزات ترافیکی  و ۱۰۸۰ عدد اصلاح تجهیزات ترافیکی در  معابرارومیه توسط سازمان  نصب و اصلاح شده است.
وی با اشاره به اینکه سرعت گیرها با علایم هشدار و رنگ آمیزی باید مشخص باشند، تصریح کرد: در سال جاری ۶۵ متر مربع از سرعت گیرهای ارومیه رنگ آمیزی و در ۴۹۵ کیلومتر از معابر شهر عملیات خط کشی  اجرا  شده است.
بشارت با اشاره به اینکه راهکارهای جدیدی به غیر از ایجاد سرعت گیر از جمله نصب دوربین و اصلاح هندسی و پل عابر پیاده در شهرهای مختلف در حال اجرا است، خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون در هشت معبر ارومیه اصلاح هندسی صورت گرفته  و فاز اول نصب دوربین های سرعت سنج و ثبت تخلف در چهار نقطه از رینگ میانی ارومیه شروع شده است.
رئیس سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه ایجاد سرعت گیر در برخی موارد خود باعث ایجاد ترافیک می شود و سیاست کلی سازمان ایجاد سرعت گیر های جدید نیست، یاد آور شد: در سال گذشته تنها ۷۰ مورد سرعت گیر در ارومیه ایجاد شده و در مکان هایی که لازم بود یک تابلو هشدار یا علائم کاهش سرعت نصب شد.
وی با تاکید بر اینکه پنج مرکز معاینه فنی خودرو های سبک و سنگین در ارومیه فعالیت دارند، اظهار کرد: در سال جاری  تعداد ۳۸۳۹۵ برگه معاینه فنی برای خودرو های سبک و سنگین صادر شده است.
بشارت ادامه داد: ارتقای فرهنگ ترافیکی و اصلاح رفتار های ترافیکی  مشارکت تمامی شهروندان و متولیان امر را می طلبد و سازمان عملیات مختلف ترافیکی را در حوزه حمل و نقل و ترافیک با هدف بهبود امر عبور و مرور در شهر، جابجایی ایمن، به صرفه، سریع و راحت را در حال اجرا دارد.

تعداد نمایش ها (23)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

آگهی مناقصه عمومی نوبت اول - واگذاری اجرای عملیات عمرانی اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز مصوب شورای ترافیک استان در شهر ارومیه

روابط عمومی 0 2 رتبه مطلب: بدون رتبه

برای مشاهده جزئیات به ادامه مطلب مراجعه کنید...

معاینه فنی به موقع خودروها در فصل سرما، باعث کاهش آلودگی هوا

روابط عمومی 0 10 رتبه مطلب: بدون رتبه

رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک: مراجعه بموقع مردم برای معاینه فنی خودرو ها تاثیر بخصوصی در کاهش آلودگی هوا در فصل سرما دارد. 

اصلاح هندسی، نصب جداکننده های فلزی و علائم هشدار دهنده ایمنی در خیابان شهید سلیمانی

روابط عمومی 0 14 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک؛ عملیات اصلاح هندسی، نصب جداکننده های فلزی و علائم هشدار دهنده ایمنی در خیابان شهید سلیمانی انجام شد.

آمادگی برای پرواز نخستین تاکسی هوایی تا پایان سال

روابط عمومی 0 15 رتبه مطلب: بدون رتبه

شفقنا- دبیر کمیته هوانوردی عمومی شرکت فرودگاه‌ها گفت: چنانچه تا سه ماه دیگر گواهینامه انجام عملیات پرواز دریافت شود، می‌توان تا پایان سال شاهد نخستین پروازهای ایرتاکسی (تاکسی هوایی) در کشور بود.

آگهی مناقصه عمومی نوبت اول - واگذاری عملیات تهیه، نصب، اصلاح و دمونتاژ تجهیزات ترافیکی درسطح شهر (99/6/26)

روابط عمومی 0 15 رتبه مطلب: بدون رتبه

برای مشاهده جزئیات به ادامه مطلب مراجعه کنید...

RSS
12345678910انتها
دی ان ان