سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

مهندس خلیل وند از برنامه های گرامیداشت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد .

مهندس خلیل وند از برنامه های گرامیداشت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد .

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 25 دی,1397/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
5/0

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند در تشریح این برنامه ها اظهار کرد: به منظور گرامی داشت 29 دی ماه روز هوای پاک با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر و دستور شهردار ارومیه چندین برنامه در دست اقدام است. خلیل وند درخصوص جزئیات این برنامه ها گفت: براساس مصوبه کمسیون  محیط زیست شورای اسلامی شهر مقرر گردید به مدت 3 روز از تاریخ 29 دی ماه تا یکم بهمن ماه صدور برچسب معاینه فنی خودروهای سبک با 30 درصد تخفیف صادر می شود. البته این تخفیف شامل بازدید مخزن و متعلقات گازسوز و تست هیدرو استاتیک مخزن نمی باشد. مالکان خودرو های سبک در طول این 3 روز با مراجعه به یکی از مراکز معاینه فنی شهر ارومیه می تواند نسبت به معاینه خودرو اقدام نمایند و از تخفیف فوق بهره مند شوند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه در ادامه تشریح این برنامه ها افزود: تبلیغات محیطی در سطح شهر به منظور اطلاع رسانی با موضوع هوای پاک و حفظ محیط زیست نیز ازجمله برنامه های این سازمان برای روز 29 دی می باشد. علاوه براین در پارک آموزش ترافیک ضمن برگزاری گارگاه آموزشی، مسابقه نقاشی با موضوع هوای پاک برای کودکان 10 تا 12 سال برگزار خواهد شد.

در پایان مهندس خلیل وند از عمومی شهروندان خواست در این روز به منظور تکریم روز هوای پاک در سفرهای درون شهری از دوچرخه و یا حتی المقدور از وسائل نقلیه عمومی استفاده کنند و در مسیرهای کوتاه پیادروی را جایگزین خودرو شخصی کنند؛ چون هوای پاک حق هر شهروندی است و با استفاده از خودرو شخصی و آلوده کردن هوا این حق را از سایر شهروندان سلب نکنیم.

تعداد نمایش ها (257)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

اتمام وضعیت قرمز پیش شرط فعالیت ایستگاههای دوچرخه شهری

راه اندازی مجدد ایستگاه های دوچرخه شهرداری ارومیه پس از اتمام وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا خواهد بود.

روابط عمومی 0 1 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک گفت: با توجه به تعطیلی پارک ها در شهرهای با وضعیت قرمز شیوع کرونا، ایستگاه های دوچرخه شهرداری نیز تعطیل و غیر فعال است و بعد اتمام وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا راه اندازی مجدد خواهد شد.

بهنام بشارت ادامه داد: همین اقدام در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و اهمیت بالای سلامتی شهروندان و جامعه است

بازدید ریاست سازمان از جایگاه CNG رودکی

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری امروز از جایگاه CNG رودکی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و موضوعات این جایگاه قرار گرفت.

روابط عمومی 0 2 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری امروز از جایگاه CNG رودکی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و موضوعات این جایگاه قرار گرفت.

در این بازدید بهنام بشارت در دیدار مسئول جایگاه از پیگیری و تلاش برای حل مشکلات جایگاه و کارگران در آینده نزدیک خبر داد.

مراسم تکریم و معارفه ریاست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مراسم تکریم علی خلیل وند ریاست سابق و معارفه بهنام بشارت ریاست جدید سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه برگزار شد

روابط عمومی 0 5 رتبه مطلب: بدون رتبه

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

روابط عمومی 0 129 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک از اعمال 30 درصدی  تخفیف مراکز معاینه فنی خودر به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد

اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز از معابر سطح شهر در دست اقدام است.

روابط عمومی 0 171 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک  خبر از اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز سطح شهر داده است. 

RSS
12345678910انتها
دی ان ان