سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

مهندس خلیل وند از اصلاح هندسی 6 نقطه حادثه خیز سطح شهر خبر داد

مهندس خلیل وند از اصلاح هندسی 6 نقطه حادثه خیز سطح شهر خبر داد

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 28 مهر,1394/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک از اصلاح هندسی 6 نقطه حادثه خیز سطح شهر خبر داد. مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در تشریح این خبر گفتند: درجلسه کارگروه فنی ترافیک که با حضور دستگاههای مرتبط تشکیل شده بود، طرح های پیشنهادی برای اصلاح هندسی این نقاط حادثه خیز مورد بررسی قرار گرفت و پس از ارزیابی های کارشناسی به تصویب کارگروه فنی رسیده که به زودی در دستور کار سازمان قرار خواهد گرفت .

مهندس خلیل وند درخصوص مکان این نقاط حادثه خیز اعلام کردند: نقاط حادثه خیزی که در دستور کار این سازمان قرار گرفته شامل میدان بیابانی، تقاطع براعتی، میدان جانبازان، میدان خاتم الانبیاء، خیابان شهید قلی پور و تقاطع غیر همسطح  ابوذر می باشند. همچنین اصلاح هندسی میدان بهداری و پل ژاندارمری هم اکنون در حال اجرا می باشند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در ادامه افزود: این نقاط جزو نقاط حادثه خیر سطح شهر بوده اند که  باعث افزایش ترافیک  در معابر منتهی به آنها می شدند. پس از انجام مطالعات مربوطه توسط مشاور طرح، گزینه های پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفته و پس از تصویب در شورای ترافیک استان، اصلاح هندسی نقاط ذکر شده در دستور کار سازمان قرار خواهد گرفت.

تعداد نمایش ها (629)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

اتمام وضعیت قرمز پیش شرط فعالیت ایستگاههای دوچرخه شهری

راه اندازی مجدد ایستگاه های دوچرخه شهرداری ارومیه پس از اتمام وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا خواهد بود.

روابط عمومی 0 1 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک گفت: با توجه به تعطیلی پارک ها در شهرهای با وضعیت قرمز شیوع کرونا، ایستگاه های دوچرخه شهرداری نیز تعطیل و غیر فعال است و بعد اتمام وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا راه اندازی مجدد خواهد شد.

بهنام بشارت ادامه داد: همین اقدام در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و اهمیت بالای سلامتی شهروندان و جامعه است

بازدید ریاست سازمان از جایگاه CNG رودکی

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری امروز از جایگاه CNG رودکی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و موضوعات این جایگاه قرار گرفت.

روابط عمومی 0 2 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری امروز از جایگاه CNG رودکی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و موضوعات این جایگاه قرار گرفت.

در این بازدید بهنام بشارت در دیدار مسئول جایگاه از پیگیری و تلاش برای حل مشکلات جایگاه و کارگران در آینده نزدیک خبر داد.

مراسم تکریم و معارفه ریاست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مراسم تکریم علی خلیل وند ریاست سابق و معارفه بهنام بشارت ریاست جدید سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه برگزار شد

روابط عمومی 0 5 رتبه مطلب: بدون رتبه

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

روابط عمومی 0 129 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک از اعمال 30 درصدی  تخفیف مراکز معاینه فنی خودر به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد

اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز از معابر سطح شهر در دست اقدام است.

روابط عمومی 0 171 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک  خبر از اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز سطح شهر داده است. 

RSS
12345678910انتها
دی ان ان