سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

شهردار ارومیه از دلایل آلودگی هوای شهر ارومیه در روز ملی هوای پاک خبر داد .

شهردار ارومیه از دلایل آلودگی هوای شهر ارومیه در روز ملی هوای پاک خبر داد .

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 29 دی,1397/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور صبح امروز با حضور در برنامه  زنده  رادیویی شهریمیزبا اشاره به نامگذاری روزهوای پاک  بیان کرد: دلیل نام گذاری این روز به این علت است که مردم از تهدیدات زیست محیطی  که در اینده با ان ها مواجه خواهند شد  آگاه شوند.

وی با اشاره به دلایل آلودگی هوای شهر ارومیه، عنوان کرد:  دود ناشی از تردد 300 هزار خودرو، وسایل گرمایشی خانگی  280 هزار واحد مسکونی موجود در ارومیه، تردد خودروهای تک سرنشین و عدم استفاده از حمل و نقل عمومی  در آلودگی هوا  بسیار موثر هستند.

شهردار ارومیه اجرای کمربندی دوم شهر ارومیه، نوسازی اتوبوس های شهری، پیاده رو سازی  جهت کنترل آلوگی هوا را  از جمله برنامه های مدیریت شهری ارومیه برای رسیدن به شهر سالم عنوان کرد.

وی با بیان اینکه نقش حمل و نقل عمومی در حل معضلات ترافیکی و آلودگی هوا برهیچ کس پوشیده نیست،  گفت: مدیریت شهری ارومیه برای کاهش آلودگی هوا،  اقدام به نوسازی حمل و نقل عمومی کرده است و تا پایان سال جاری نیز  تعداد12 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان افزوده  می شود.

شهردار ارومیه عنوان کرد: مدیریت شهری ارومیه برای رسیدن به شهر پاک خریداری اتوبوس های  جدید، پیاده رو سازی و اجرای  کمربندی دوم ارومیه را دست اجرا دارد ولی  در این بین نقش مردم در کاهش آلودگی هوا بسیار موثر است.

وی با اشاره به مشارکت مردم در داشتن هوای سالم عنوان کرد: شهروندان فرهنگ استفاده صحیح از خودرو را در کاهش آلایندگی را ترویج دهند.

شهردار ارومیه به تخفیف 30  درصدی صدور برگ معاینه فنی به مناسبت  29 دی ماه روز هوای پاک اشاره کرد و گفت:  همچنین اتوبوس های شهری از نظر میزان الایندگی توسط کارشناسان تست می شود و از شهروندان نیز درخواست می شود  درصورت مشاهد الایندگی خودروها جهت رفع مشکل با سامانه 137 در ارتباط باشند.

تعداد نمایش ها (803)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

اتمام وضعیت قرمز پیش شرط فعالیت ایستگاههای دوچرخه شهری

راه اندازی مجدد ایستگاه های دوچرخه شهرداری ارومیه پس از اتمام وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا خواهد بود.

روابط عمومی 0 1 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک گفت: با توجه به تعطیلی پارک ها در شهرهای با وضعیت قرمز شیوع کرونا، ایستگاه های دوچرخه شهرداری نیز تعطیل و غیر فعال است و بعد اتمام وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا راه اندازی مجدد خواهد شد.

بهنام بشارت ادامه داد: همین اقدام در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و اهمیت بالای سلامتی شهروندان و جامعه است

بازدید ریاست سازمان از جایگاه CNG رودکی

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری امروز از جایگاه CNG رودکی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و موضوعات این جایگاه قرار گرفت.

روابط عمومی 0 2 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری امروز از جایگاه CNG رودکی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و موضوعات این جایگاه قرار گرفت.

در این بازدید بهنام بشارت در دیدار مسئول جایگاه از پیگیری و تلاش برای حل مشکلات جایگاه و کارگران در آینده نزدیک خبر داد.

مراسم تکریم و معارفه ریاست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مراسم تکریم علی خلیل وند ریاست سابق و معارفه بهنام بشارت ریاست جدید سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه برگزار شد

روابط عمومی 0 5 رتبه مطلب: بدون رتبه

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

روابط عمومی 0 129 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک از اعمال 30 درصدی  تخفیف مراکز معاینه فنی خودر به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد

اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز از معابر سطح شهر در دست اقدام است.

روابط عمومی 0 171 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک  خبر از اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز سطح شهر داده است. 

RSS
12345678910انتها
دی ان ان