سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

تبلیغات محیطی سازمان حمل و نقل و ترافیک  برای مراکز معاینه فنی خودرو و مصرف سوخت گاز طبیعی فشرده

تبلیغات محیطی سازمان حمل و نقل و ترافیک برای مراکز معاینه فنی خودرو و مصرف سوخت گاز طبیعی فشرده

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 03 بهمن,1394/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
5/0
به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک ، سازمان به منظور تشویق مالکان خودرو به مصرف گاز طبیعی فشرده و مراجعه به مراکز معاینه فنی به تبلیغات گسترده محیطی اقدام نموده است .

مهندس خلیل وند ، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در این خصوص اظهار کردند با توجه به آلودگی های أخیر هوای شهر ارومیه و نقش خودروها در این آلودگی و همچنین در راستای اهداف سازمان ، ضرورت آن احساس شد که در این خصوص باید اقداماتی صورت گیرد بدین منظور جهت مراجعه خودروها به این مراکز معاینه فنی در سطح شهر تبلیغاتی وسیعی انجام داده ایم و نشانی مراکز معاینه فنی را به اطلاع شهروندان رسانده ایم .

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در ادامه افزودند : در اقدامی مشابه و به مناسبت روز هوای پاک بنرهایی در سطح شهر نصب شده که درآن شهروندان را به مصرف گاز طبیعی فشرده (CNG) خودروها تشویق می کرد چون گاز طبیعی فشرده علاوه بر ارزان بودن ، سوخت دوستدار طبیعت محسوب می شود .
مهندس خلیل وند در پایان گفتند همه ما در مقابل کاهش آلودگی هوا مسئول هستیم ، سازمان حمل و نقل و ترافیک در مقابل مسئولیت خویش در این زمینه نیاز به همراهی شهروندان در این خصوص دارد ، لذا از شهروندان عزیز تقاضا داریم در دوره مشخص جهت تست خودروشان به مراکز معاینه فنی خودرو مراجعه نمایند و همچنین حتی الامکان از گاز طبیعی فشرده برای سوخت خودروهای خود استفاده کنند که نسبت به بنزین آلودگی کمتری ایجاد می کند .

تعداد نمایش ها (713)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

اتمام وضعیت قرمز پیش شرط فعالیت ایستگاههای دوچرخه شهری

راه اندازی مجدد ایستگاه های دوچرخه شهرداری ارومیه پس از اتمام وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا خواهد بود.

روابط عمومی 0 1 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک گفت: با توجه به تعطیلی پارک ها در شهرهای با وضعیت قرمز شیوع کرونا، ایستگاه های دوچرخه شهرداری نیز تعطیل و غیر فعال است و بعد اتمام وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا راه اندازی مجدد خواهد شد.

بهنام بشارت ادامه داد: همین اقدام در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و اهمیت بالای سلامتی شهروندان و جامعه است

بازدید ریاست سازمان از جایگاه CNG رودکی

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری امروز از جایگاه CNG رودکی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و موضوعات این جایگاه قرار گرفت.

روابط عمومی 0 2 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری امروز از جایگاه CNG رودکی بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و موضوعات این جایگاه قرار گرفت.

در این بازدید بهنام بشارت در دیدار مسئول جایگاه از پیگیری و تلاش برای حل مشکلات جایگاه و کارگران در آینده نزدیک خبر داد.

مراسم تکریم و معارفه ریاست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مراسم تکریم علی خلیل وند ریاست سابق و معارفه بهنام بشارت ریاست جدید سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه برگزار شد

روابط عمومی 0 5 رتبه مطلب: بدون رتبه

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

روابط عمومی 0 129 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک از اعمال 30 درصدی  تخفیف مراکز معاینه فنی خودر به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد

اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز از معابر سطح شهر در دست اقدام است.

روابط عمومی 0 171 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک  خبر از اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز سطح شهر داده است. 

RSS
12345678910انتها
دی ان ان