سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 29 دی,1398/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، خلیل وند با اعلام این خبر گفت: این تخفیف به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک می باشد و شهروندان دارای خوردوهای سبک با مراجعه به یکی از مراکز پنج گانه صدور برگه معاینه فنی می توانند از این تخفیف بهره مند شوند.  

 خلیل وند در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با مدیران مراکز معاینه فنی و به منظور تشویق شهروندان جهت مراجعه به این مراکز و پالایش خودروهای سبک به لحاظ فنی مقرر گردید که به مدت دو روز یعنی یک شنبه و دوشنبه 29 و 30 دی ماه جهت صدور برگه معاینه فنی تخفیف 30 درصدی اعمال شود. بنابراین هزینه صدور برگه معاینه فنی که قبلا 370000 ریال بود با اعمال تخفیف 250000 ریال می شود.  

 مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه با بیان اینکه یکی از مشکلات کلانشهر در حوزه حمل و نقل، ایجاد آلودگی هوا توسط خودروها می باشد، افزود: برای حل این مشکل یکی از راهها بازدید و تست خودروها به لحاظ فنی و رفع مشکلات خودروهای تولیدکننده آلایندهای هوای می باشد. در این راستا شهروندان با مراجعه به صورت سالیانه به یکی از مراکز معاینه فنی می توانند نسبت به صدور برگه معاینه فنی خودرو خود اقدام کنند.  

 خلیل وند در پایان خاطر نشان کرد: از شهروندان عزیز تقاضا داریم نسبت به تهیه برگه معاینه فنی به صورت سالیانه اقدام کنند تا بتوانیم در کاهش الودگی شهر زیبای ارومیه نقش خود را ایفا کنیم. درصورتی که شهروندان جهت اعمال تخفیف 30 درصدی در طول این دو روز با مشکل برخورد کردند با مراجعه به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری و یا با شماره های 33386073و 33386074 روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک تماس حاصل فرمایند.

تعداد نمایش ها (103)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

روابط عمومی 0 102 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک از اعمال 30 درصدی  تخفیف مراکز معاینه فنی خودر به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد

اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز از معابر سطح شهر در دست اقدام است.

روابط عمومی 0 140 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک  خبر از اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز سطح شهر داده است. 

تشریح اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک در جریان برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال

روابط عمومی 0 926 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک در جریان برگزاری مسابقات والیبال ملت های جهان تشریح شد

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک ، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان در تشریح اقدامات این سازمان در جریان برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان گفت : سازمان حمل و نقل وترافیک بر حسب وظایف ذاتی خود در زمینه تأمین وامنیت عبور و مرور در معابر سطح شهر و همچنین به لحاظ اهمیتی میزبانی شهر ارومیه در این مسابقات ، اقدام به تهیه و نصب 209 عدد تابلوهای بازتابش 60*20 – راهنمای مسیر – استوانه و بشکه در بلوار بسیج – جاده شهید کلانتری و معابر منتهی به ورزشگاه 6000 نفری الغدیر نموده است

مهندس خلیل وند از تداوم عملیات خط کشی معابر سطح شهر ارومیه خبر داد .

روابط عمومی 0 832 رتبه مطلب: 2/0

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان از تداوم عملیات خط کشی معابر سطح شهر خبر داد .

RSS
12345678910انتها
دی ان ان