سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 29 دی,1398/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، خلیل وند با اعلام این خبر گفت: این تخفیف به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک می باشد و شهروندان دارای خوردوهای سبک با مراجعه به یکی از مراکز پنج گانه صدور برگه معاینه فنی می توانند از این تخفیف بهره مند شوند.  

 خلیل وند در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با مدیران مراکز معاینه فنی و به منظور تشویق شهروندان جهت مراجعه به این مراکز و پالایش خودروهای سبک به لحاظ فنی مقرر گردید که به مدت دو روز یعنی یک شنبه و دوشنبه 29 و 30 دی ماه جهت صدور برگه معاینه فنی تخفیف 30 درصدی اعمال شود. بنابراین هزینه صدور برگه معاینه فنی که قبلا 370000 ریال بود با اعمال تخفیف 250000 ریال می شود.  

 مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه با بیان اینکه یکی از مشکلات کلانشهر در حوزه حمل و نقل، ایجاد آلودگی هوا توسط خودروها می باشد، افزود: برای حل این مشکل یکی از راهها بازدید و تست خودروها به لحاظ فنی و رفع مشکلات خودروهای تولیدکننده آلایندهای هوای می باشد. در این راستا شهروندان با مراجعه به صورت سالیانه به یکی از مراکز معاینه فنی می توانند نسبت به صدور برگه معاینه فنی خودرو خود اقدام کنند.  

 خلیل وند در پایان خاطر نشان کرد: از شهروندان عزیز تقاضا داریم نسبت به تهیه برگه معاینه فنی به صورت سالیانه اقدام کنند تا بتوانیم در کاهش الودگی شهر زیبای ارومیه نقش خود را ایفا کنیم. درصورتی که شهروندان جهت اعمال تخفیف 30 درصدی در طول این دو روز با مشکل برخورد کردند با مراجعه به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری و یا با شماره های 33386073و 33386074 روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک تماس حاصل فرمایند.

تعداد نمایش ها (254)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

پیام مهندس بشارت ریاست سازمان حمل و نقل و ترافیک بمناسبت هفتم اردیبهشت روز ملی ایمنی حمل و نقل

روابط عمومی 0 60 رتبه مطلب: بدون رتبه

مهندس بشارت ریاست سازمان حمل و نقل و ترافیک بمناسبت هفتم اردیبهشت روز ملی ایمنی حمل و نقل پیامی صادر کرد

انجام ۲۳۰کیلومتر خط کشی معابر درنخستین روزهای سال۱۴۰۰

روابط عمومی 0 57 رتبه مطلب: بدون رتبه

بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه از انجام ۲۳۰کیلومتر خط کشی معابر درنخستین روزهای سال۱۴۰۰ خبر داد

RSS
12345678910انتها
دی ان ان