سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز از معابر سطح شهر در دست اقدام است.

اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز از معابر سطح شهر در دست اقدام است.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 29 دی,1398/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند در توضیح این خبر گفت: بر اساس مطالعات صورت گرفته  25 نقطه حادثه خیز سطح شهر ارومیه در سال 98 شناسایی شدندو پس از طراحي توسط كارشناسان محترم سازمان موارددر كميته فني شوراي ترافیک استان طرح وپس از بحث وبررسي تصويب و اولويت بندي شده و اجرا ميگردد.در این راستا سازمان حمل و نقل و ترافیک اقدام به اصلاح هندسی این نقاط حادثه خیز نموده و تاکنون 19 نقطه حادثه خیز اصلاح هندسی شده است.

خلیل وند درخصوص محل نقاط حادثه خیزی که اصلاح هندسی انجام شده، اظهار کرد:  نقاطی که تاکنون اصلاحات هندسی در آنها صورت گرفته و به بهره برداري رسيده عبارتند از: خیابان برادران شهید فاضل (حد فاصل فردوسی تا فارابی و جامی)، بلوار میثم -کاشانی، تقاطع 7 تیر ولیعصر، تقاطع البرز وميلاد، تقاطع گلباد ومیرداماد، تقاطع شهید بهشتی و شهید زینتی، تقاطع جامی وفاضل، تقاطع امینی وارتش، خیابان پزشکیان و تقاطع جاده چی چست با خاتم الانبیاء.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک درخصوص اقداماتی که برای این معابر صورت گرفته، گفت: اقداماتی که برای این معابر صورت گرفته شامل احداث میدان، رفیوژ میانی،  دلتا، حذف میدان، یوترن، اصلاح دِوِر و حذف و مسدود کردن بریدگی های تداخلی غیر استاندارد می باشد. 

مهندس خلیل وند در ادامه افزود: بیشتردسترسی های کند رو به تندرو و بالعکس اصلاح هندسی و ایمن سازی شده است و رینگ میانی کاملا استاندارد سازی شده، تنها محدوده باقی مانده در این مسیر، حد فاصل تقاطع غیر همسطح مادر تا پل شهید بهشتی می باشد که اجرای آن به سازمان عمران ارجاع داده شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در پایان اذعان داشت:  امیدواریم  با حذف نقاط حادثه خیز و اصلاح هندسی این نقاط شاهد کاهش تصادفات، کاهش ترافیک و ایمنی عبور و مرور شهروندان باشیم. در همین راستا شعا ما « ایمن سازی معابر ازما، فرهنگ ترافیک از شما» است. پس انتظار داریم شهروندان هم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ما را یاری رسانند

تعداد نمایش ها (543)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

پیام مهندس بشارت ریاست سازمان حمل و نقل و ترافیک بمناسبت هفتم اردیبهشت روز ملی ایمنی حمل و نقل

روابط عمومی 0 60 رتبه مطلب: بدون رتبه

مهندس بشارت ریاست سازمان حمل و نقل و ترافیک بمناسبت هفتم اردیبهشت روز ملی ایمنی حمل و نقل پیامی صادر کرد

انجام ۲۳۰کیلومتر خط کشی معابر درنخستین روزهای سال۱۴۰۰

روابط عمومی 0 57 رتبه مطلب: بدون رتبه

بهنام بشارت رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه از انجام ۲۳۰کیلومتر خط کشی معابر درنخستین روزهای سال۱۴۰۰ خبر داد

RSS
12345678910انتها
دی ان ان