سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

همایش آماده باش نوروزی همیاران پلیس با مشارکت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری برگزار شد .

همایش آماده باش نوروزی همیاران پلیس با مشارکت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری برگزار شد .

نویسنده: op/ﺳﻪشنبه, 15 اسفند,1396/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مهندس ذاتی معاون حمل و نقل و ترافیک در این همایش خطاب به دانش آموزان همیار پلیس گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام سفرهای نوروزی از شما می خواهیم که در سفرهای نوروزی مقررات راهتمایی و رانندگی را به والدین خود، یادآوری کنید و درصورت تخلف آنها از قوانین به آنها تذکر دهید.
سیروس ذاتی در حاشیه ی این همایش درخصوص این برنامه گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک با پلیس راهور دغدغه های مشترکی در زمینه ترافیک دارند و در این زمینه ارتباط و تعامل خوبی با هم دارند. با توجه به اینکه یکی از مسائل و مشکلات ما در حوزه ترافیک نبود فرهنگ ترافیکی مناسب است؛ اقدام به برگزاری و اجرای برنامه هایی نموده ایم که بتواند فرهنگ ترافیک را راتقاء دهد. یکی از برنامه هایی که به دستیابی به این هدف کمک می کند، طرح همیاران پلیس است. چون بدون مشارکت خانواده ها و شهروندان نمی توان فرهنگ ترافیکی را در جامعه نهادینه کرد.
لازم به ذکر است، همایش آماده باش نوروزی همیاران پلیس با حضور 400 نفر از دانش آموزان همیار پلیس، سرهنگ سعیدی فرمانده پلیس راهور شهرستان، مهندس ذاتی معاون حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک،  یوسفی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی در روز سه شنبه 15 اسفند ماه در آمفی تئاتر فرهنگسرای قرآن و عترت برگزار شد.

تعداد نمایش ها (109)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

استقبال گرم شهروندان از طرح اجرای نمایش خیابانی ارتقاء فرهنگ ترافیکی + تصاویر

op 0 11 رتبه مطلب: بدون رتبه

نمایش خیابانی در سطح شهر ارومیه با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیکی با مشارکت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل، معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه و پلیس راهور آذربایجان غربی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه، نمایش خیابانی ارتقاء فرهنگ ترافیکی در بین شهروندان  و خودروهای متوقف شده  در چهارراه همافر با پیام های ترافیکی «نه به خودرو تک سرنشین»، «گردش به راست را نبندید»، «کمربند ایمنی ببندید» و «بین خطوط برانید»، اجرا شد.

در این نمایش خیابانی، گروه هنری با اجرای حرکات نمایشی در بین رانندگان شهروند، ارتقاء فرهنگی ترافیکی را در بین شهروندان آموزش دادند .

گفتنی است؛ نمایش خیابانی با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیک در سطح شهر ارومیه و با هماهنگی بیشتر روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه همچنان تدوام خواهد داشت .

مهندس خلیل وند از عملکرد مراکز معاینه فنی خودرو ارومیه در 6 ماه اول سال 1397 خبر داد .

op 0 41 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان ، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه درخصوص جزئیات این خبر اعلام نمود

حضور مدیرعامل و کارکنان سازمان در آیین غبارروبی مزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس

op 0 53 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیرعامل و کارکنان سازمان در آیین غبارروبی مزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس به زیارت قبور مطهر شهدا رفته و با آرمانهای آنان تجدید میثاق کردند.

اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک به مناسبت بازگشایی مدارس

op 0 42 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک ، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک، اقدامات این سازمان به مناسبت بازگشایی مدارس را تشریح کرد

RSS
12345678910انتها
دی ان ان