سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

مهندس خلیل وند از برنامه های گرامیداشت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد .

مهندس خلیل وند از برنامه های گرامیداشت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد .

نویسنده: op/ﺳﻪشنبه, 25 دی,1397/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
5/0

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند در تشریح این برنامه ها اظهار کرد: به منظور گرامی داشت 29 دی ماه روز هوای پاک با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر و دستور شهردار ارومیه چندین برنامه در دست اقدام است. خلیل وند درخصوص جزئیات این برنامه ها گفت: براساس مصوبه کمسیون  محیط زیست شورای اسلامی شهر مقرر گردید به مدت 3 روز از تاریخ 29 دی ماه تا یکم بهمن ماه صدور برچسب معاینه فنی خودروهای سبک با 30 درصد تخفیف صادر می شود. البته این تخفیف شامل بازدید مخزن و متعلقات گازسوز و تست هیدرو استاتیک مخزن نمی باشد. مالکان خودرو های سبک در طول این 3 روز با مراجعه به یکی از مراکز معاینه فنی شهر ارومیه می تواند نسبت به معاینه خودرو اقدام نمایند و از تخفیف فوق بهره مند شوند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه در ادامه تشریح این برنامه ها افزود: تبلیغات محیطی در سطح شهر به منظور اطلاع رسانی با موضوع هوای پاک و حفظ محیط زیست نیز ازجمله برنامه های این سازمان برای روز 29 دی می باشد. علاوه براین در پارک آموزش ترافیک ضمن برگزاری گارگاه آموزشی، مسابقه نقاشی با موضوع هوای پاک برای کودکان 10 تا 12 سال برگزار خواهد شد.

در پایان مهندس خلیل وند از عمومی شهروندان خواست در این روز به منظور تکریم روز هوای پاک در سفرهای درون شهری از دوچرخه و یا حتی المقدور از وسائل نقلیه عمومی استفاده کنند و در مسیرهای کوتاه پیادروی را جایگزین خودرو شخصی کنند؛ چون هوای پاک حق هر شهروندی است و با استفاده از خودرو شخصی و آلوده کردن هوا این حق را از سایر شهروندان سلب نکنیم.

تعداد نمایش ها (185)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

op 0 47 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک از اعمال 30 درصدی  تخفیف مراکز معاینه فنی خودر به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد

اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز از معابر سطح شهر در دست اقدام است.

op 0 50 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک  خبر از اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز سطح شهر داده است. 

تشریح اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک در جریان برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال

op 0 599 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک در جریان برگزاری مسابقات والیبال ملت های جهان تشریح شد

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک ، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان در تشریح اقدامات این سازمان در جریان برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان گفت : سازمان حمل و نقل وترافیک بر حسب وظایف ذاتی خود در زمینه تأمین وامنیت عبور و مرور در معابر سطح شهر و همچنین به لحاظ اهمیتی میزبانی شهر ارومیه در این مسابقات ، اقدام به تهیه و نصب 209 عدد تابلوهای بازتابش 60*20 – راهنمای مسیر – استوانه و بشکه در بلوار بسیج – جاده شهید کلانتری و معابر منتهی به ورزشگاه 6000 نفری الغدیر نموده است

مهندس خلیل وند از تداوم عملیات خط کشی معابر سطح شهر ارومیه خبر داد .

op 0 554 رتبه مطلب: 2/0

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان از تداوم عملیات خط کشی معابر سطح شهر خبر داد .

RSS
12345678910انتها
دی ان ان