سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

ممانعت از اختلال ترافیک در تقاطعات با نصب برق اضطراری

ممانعت از اختلال ترافیک در تقاطعات با نصب برق اضطراری

نویسنده: op/یکشنبه, 07 مرداد,1397/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

  آقای مهندس علی خلیل وند، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک، در گفتگو با روابط عمومی سازمان اظهار کرد با توجه به قطعی های مکرر برق در طی روز و خاموش شدن چراغ های راهنمایی و رانندگی ، جهت ممانعت از اختلال ترافیک در تقاطعات مهم شهر نسبت به نصب باطری ها و UPS های اقدام گردیده است .

علی خلیل وند، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک، در گفتگو با روابط عمومی سازمان اظهار کرد:

در جریان سال 1397 جهت ایمن سازی معابر و تقاطعات شهر ارومیه اقدامات متعددی انجام گرفته که از مهم ترین این اقدامات می توان به نصب چراغ های هشدار دهنده LED نام برد که در نقاط حادثه خیز شهر نصب شده و برابر تایید پلیس محترم راهور تاثیر به سزائی در کاهش حوادث داشته است . تاکنون تعداد 850 عدد از این چراغ ها در 26 نقطه شهر (10 مورد سرعتگیر و 16 دماغه و دسترسی کندرو به تندرو و بالعکس) نصب گردید و در ماههای آینده نیز بیش از 2000 چراغ دیگر نصب خواهد شد .

 همچنین با عنایت به قطعی های مکرر برق در طی روز جهت جلوگیری از قطعی برق چراغ های راهنمایی و رانندگی و ممانعت از اختلال در ترافیک در تقاطعات تعدادی از باطری ها و UPS های مربوط به این چراغ ها تعویض و تعمیر گردیده اند .

مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری در پایان خاطر نشان کردند: در چهار ماه اخیر اکیپ تعمیرات و نگهداری چراغ های راهنمایی و رانندگی به صورت شبانه روزی جهت تعمیرات و جلوگیری از بروز هرگونه اشکال در سیستم این چراغ ها فعالیت داشته که در حدود 400 مورد تعمیرات در این مدت گزارش شده است و تعداد 40 عدد چراغ چشمک زن خورشیدی همراه با پایه و فنداسیون نیز در نقاط حادثه خیز در سطح شهر نصب گردیده است .

تعداد نمایش ها (43)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

دی ان ان