سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

شهردار ارومیه از دلایل آلودگی هوای شهر ارومیه در روز ملی هوای پاک خبر داد .

شهردار ارومیه از دلایل آلودگی هوای شهر ارومیه در روز ملی هوای پاک خبر داد .

نویسنده: op/شنبه, 29 دی,1397/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور صبح امروز با حضور در برنامه  زنده  رادیویی شهریمیزبا اشاره به نامگذاری روزهوای پاک  بیان کرد: دلیل نام گذاری این روز به این علت است که مردم از تهدیدات زیست محیطی  که در اینده با ان ها مواجه خواهند شد  آگاه شوند.

وی با اشاره به دلایل آلودگی هوای شهر ارومیه، عنوان کرد:  دود ناشی از تردد 300 هزار خودرو، وسایل گرمایشی خانگی  280 هزار واحد مسکونی موجود در ارومیه، تردد خودروهای تک سرنشین و عدم استفاده از حمل و نقل عمومی  در آلودگی هوا  بسیار موثر هستند.

شهردار ارومیه اجرای کمربندی دوم شهر ارومیه، نوسازی اتوبوس های شهری، پیاده رو سازی  جهت کنترل آلوگی هوا را  از جمله برنامه های مدیریت شهری ارومیه برای رسیدن به شهر سالم عنوان کرد.

وی با بیان اینکه نقش حمل و نقل عمومی در حل معضلات ترافیکی و آلودگی هوا برهیچ کس پوشیده نیست،  گفت: مدیریت شهری ارومیه برای کاهش آلودگی هوا،  اقدام به نوسازی حمل و نقل عمومی کرده است و تا پایان سال جاری نیز  تعداد12 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان افزوده  می شود.

شهردار ارومیه عنوان کرد: مدیریت شهری ارومیه برای رسیدن به شهر پاک خریداری اتوبوس های  جدید، پیاده رو سازی و اجرای  کمربندی دوم ارومیه را دست اجرا دارد ولی  در این بین نقش مردم در کاهش آلودگی هوا بسیار موثر است.

وی با اشاره به مشارکت مردم در داشتن هوای سالم عنوان کرد: شهروندان فرهنگ استفاده صحیح از خودرو را در کاهش آلایندگی را ترویج دهند.

شهردار ارومیه به تخفیف 30  درصدی صدور برگ معاینه فنی به مناسبت  29 دی ماه روز هوای پاک اشاره کرد و گفت:  همچنین اتوبوس های شهری از نظر میزان الایندگی توسط کارشناسان تست می شود و از شهروندان نیز درخواست می شود  درصورت مشاهد الایندگی خودروها جهت رفع مشکل با سامانه 137 در ارتباط باشند.

تعداد نمایش ها (507)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

اعمال تخفیف 30 درصدی مراکز معاینه فنی خودرو به مناسبت روز هوای پاک

op 0 47 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک از اعمال 30 درصدی  تخفیف مراکز معاینه فنی خودر به مناسبت 29 دی ماه روز هوای پاک خبر داد

اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز از معابر سطح شهر در دست اقدام است.

op 0 50 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک  خبر از اصلاح هندسی 25 نقطه حادثه خیز سطح شهر داده است. 

تشریح اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک در جریان برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال

op 0 599 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک در جریان برگزاری مسابقات والیبال ملت های جهان تشریح شد

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک ، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان در تشریح اقدامات این سازمان در جریان برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان گفت : سازمان حمل و نقل وترافیک بر حسب وظایف ذاتی خود در زمینه تأمین وامنیت عبور و مرور در معابر سطح شهر و همچنین به لحاظ اهمیتی میزبانی شهر ارومیه در این مسابقات ، اقدام به تهیه و نصب 209 عدد تابلوهای بازتابش 60*20 – راهنمای مسیر – استوانه و بشکه در بلوار بسیج – جاده شهید کلانتری و معابر منتهی به ورزشگاه 6000 نفری الغدیر نموده است

مهندس خلیل وند از تداوم عملیات خط کشی معابر سطح شهر ارومیه خبر داد .

op 0 554 رتبه مطلب: 2/0

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان از تداوم عملیات خط کشی معابر سطح شهر خبر داد .

RSS
12345678910انتها
دی ان ان