سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

ساعات کاری مراکز معاینه فنی خودرو افزایش می یابد .

ساعات کاری مراکز معاینه فنی خودرو افزایش می یابد .

نویسنده: op/دوشنبه, 16 اسفند,1395/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
5/0

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و ترافیک، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه از افزایش ساعات کاری مراکز معاینه فنی خودرو خبر داد.

 مهندس خلیل وند در تشریح این خبر اظهار داشت: همانند سال های گذشته با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و آغاز سفرهای نوروزی شاهد افزایش مراجعه به مراکز معاینه فنی خودرو خواهیم بود، که بر این اساس ساعات کار تمام مراکز در سطح شهر افزایش می یابد.

وی گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده در روزهای پایانی سال و آغاز تعطیلات نوروزی ساعات کاری مراکز معاینه فنی خودرو 2 ساعت اضافه خواهد شد. در این طرح تمامی مراکز سطح شهر طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 19 به صورت یکسره و در صورت نیاز تا پایان مراجعات فعال و آماده خدمت رسانی به کلیه مراجعین محترم خواهند بود.

مهندس خلیل وند با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات نوروز مراکز معاینه فنی خودرو از دوم فروردین ماه 1396 از ساعت 8 الی 13 فعالیت خواهند داشت، افزود: مراکز در سایر روزهای غیر تعطیل رسمی از ساعت 7.30 الی 13 و 14 الی 16 فعال می باشند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه در پایان ضمن بیان این موضوع که طبق سال های گذشته طی جلساتی که با پلیس راهور به انجام رسیده، این نهاد اجرایی تاکید فراوانی به داشتن برچسب معاینه فنی جهت انجام سفرهای شهری و بین شهری دارد، گفت: از کلیه عزیزانی که قصد سفر در ایام نوروز را دارند، تقاضا داریم با اخذ این مجوز علاوه بر ارتقاء ایمنی سفر خود و خانواده، در داشتن هوایی سالم و پاک گامی مؤثر بردارند.

تعداد نمایش ها (87)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
افزودن نظر

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

بازدید امروز: 17
بازدید کـــل: 67979