سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک به مناسبت بازگشایی مدارس

اقدامات سازمان حمل و نقل و ترافیک به مناسبت بازگشایی مدارس

نویسنده: op/یکشنبه, 01 مهر,1397/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک ، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک، اقدامات این سازمان به مناسبت بازگشایی مدارس را تشریح کرد

مهندس خلیل وند در تشریح این اقدامات گفت : سازمان حمل و نقل و ترافیک قبل از بازگشایی مدارس، اقدام به ایمن سازی معابر مدارس نموده که در محدوده معابر اصلی شهر واقع شده اند . در این راستا مکان های آموزشی از جمله مدارس و دانشگاه هایی که در معابر اصلی شهر واقع بوده شناسایی و ایمن سازی شدند .

خلیل وند در توضیح جزئیات این اقدامات افزودند : تجدید و اجرای خط کشی عابرپیاده ، اجرا و رنگ آمیزی سرعتگیرهای آسفالتی منتهی به مدارس و دانشگاهها ، نوشتارهای احتیاط و آهسته و مدرسه ، نصب تابلو و علایم راهنمایی و رانندگی و نصب چراغ چشمک زن احتیاط از جمله اقدامات این سازمان به مناسبت بازگشایی مدارس می باشد .

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در پایان اظهار کردند : از رانندگان و همشهریان عزیز تقاضا داریم در محدوده مدارس به علایم هشداردهنده بیشتر توجه نمایند تا کمتر شاهد حوادث ناگوار برای دانش آموزان شهرمان باشیم و در نهایت از اولیای دانش آموزان تقاضا داریم به فرزندان خود قوانین عبور و مرور را بیاموزند .

تعداد نمایش ها (33)/نظرات (0)

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

دی ان ان