سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه

اخـبار و رویــدادها

ارتقاء فرهنگ شهروندی با آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در مدارس

ارتقاء فرهنگ شهروندی با آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در مدارس

نویسنده: op/ﺳﻪشنبه, 05 دی,1396/دسته ها: اخبار و رویدادها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک، مهندس خلیل وند مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک از آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در سطح مدارس شهر ارومیه درراستاي ارتقاء فرهنگ شهروندي خبر داد. وی درخصوص جزئیات این خبر گفت: سازمان حمل و نقل و ترافیک به کمک پلیس راهور و همکاری آموزش و پرورش اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی جهت آشنایی دانش آموزان با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی نموده است.

مهندس خلیل وند دراين خصوص گفت:  اصلی ترین اهداف این برنامه هاارتقاء فرهنگ ترافیک در بین کودکان و نوجوانان است که تاکنون در برخی مدارس سطح شهر اجرا شده و همچنان ادامه خواهد داشت. آموزش فرهنگ ترافیکی باید به عنوان بخشی از مهارتهای مورد نیاز دانش آموزان آموزش داده شود تا بتوانیم فرهنگ مطلوب ترافیکی را در جامعه خود نهادینه کنیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در ادامه افزود: یکی از گروههای آسیب پذیر در حوادث و تصادفات درون شهری دانش آموزان هستند. این قشر باید در معرض آموزش های صحیح علائم  ترافیکی و قوانین عبور و مرور قرار بگیرند. براین اساس سازمان حمل و نقل و ترافیک با کمک پلیس راهور این آموزش ها را در مدارس شروع کرده و تا دست یابی به نتیجه مطلوب آن را ادامه خواهد داد.

تعداد نمایش ها (160)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x

نـظر سنجی

مهم ترین اولویت کاری سازمان ترافیک از دیدگاه شما چیست؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقـات شرعی

دی ان ان